“ENGINE Şirketi , son derece uzmanlaşmış bir ürünü anlaşılabilir bir ürüne dönüştürebilmek için bu fikir için bir yeteneğe sahip. Şirketin çalışanları, ne kadar karmaşık olursa olsun, müşterinin gereksinimlerini derinlemesine anlamak, özelliklerini incelemek için yönlendirilir (aynı zamanda motive edilir). Yönetim, riskli projelerin uygulanmasına izin veren, yenilikler için önemli olan ve süreçlerin gerekliliklerinin çok sıkı bir şekilde düzenlendiği alanlarda yeni teknolojilerin uygulanmasına izin veren bir seviyede yürütülmektedir.”

Vladimir Petrov

Ulaştırma ve telekomünikasyon Enstitüsü araştırma ve geliştirme Bölümü Başkani

“ENGİNE, büyük, yaratıcı ve gevşek bir şekilde formüle edilmiş BT geliştirme projelerinde sonuç verebilen açık fikirli bir ekiptir. Doğası gereği yaratıcı, asla hedeflere, terimlere ve performansın önemli ayrıntılarına odaklanmayı kaybetmez. Onunla çalışmak bir zevk.”

Eugene Dugaev

Yönetim Kurulu Üyesi, BT ve iş teknolojisinden sorumlu Kıdemli Başkan Yardımcısı, Rietumu Bank

“ENGINE 3 ay boyunca proje üzerinde çalıştı ve veri analizi geliştirme ve SQL server’dan SharePoint veritabanına veri geçişi için komut dosyalarının test edilmesinden sorumluydu. İş zamanında ve yüksek kalitede yapıldı. MOTOR kesinlikle belirlenen kalite prosedürler, şartnameler ve önerilen çözümler eksiklikleri tespit. ENGINE iyi bir takım oyuncusu. Kesinlikle ENGINE benim gelecekteki projelerde bir ekip üyesi olmak istiyorum..”

Juris Retenais

BT Proje Yöneticisi, DNB

“İmkansız bir son tarihimiz var, ancak ENGINE hala birkaç saat önce bitiş çizgisini geçmeyi başardı. Sıkı çalışma, özveri ve işleri halletmeye mutlak odaklanma – gerçekten etkilendim ve muhtemelen daha da önemlisi birlikte çalışmaktan zevk aldım … ne yeni iş alanı, bilinmeyen ve biraz özel bir geliştirme aracı, ne de yüksek oranda dağıtılmış geliştirme ekibi onları indirdi.

Bir gün benzer bir duruma girerseniz, onları arayın-bu sadece bir şeyler yapmakla ilgili değil, aynı zamanda bunu yaparken biraz eğlenmekle ilgili ve günümüzde sektörümüzde çok sık gerçekleşmiyor.”

Dmitry Kvasnevsky

Proje ve Ürün Müdürü at Intrum

“ENGINE ekibi ile işbirliği çok başarılı oldu. ENGINE uzmanları taleplerimizi Gözden geçirdiler ve ihtiyaçlarımızı ayrıntılı olarak anladılar, bu da modaya uygun ve sezgisel bir tasarıma yol açtı. İş önceden ve tahsis edilen bütçe dahilinde tamamlandı. Sonuçlardan memnunuz ve kesinlikle tekrar işbirliği yapacağız.”

Helmuts Buls

PAYYAP şirketinde Co Owner

“ENGINE ile işbirliği, yüksek kaliteli hizmetle mükemmel bir toplantıydı. SongBand müzik eğitimi uygulamasını geliştirirken yenilikçi iOS. SongBand sırasında, iOS Mobil Uygulama Geliştirme Engine hem donanım hem de yazılımla yardımcı oldu. Nispeten kısa bir süre içinde, diğer girişimlerin genellikle büyük bir ekip ve çaba ile kaldırdığı bir ürün yarattık.”

Toms Rusovs

SongBand ortak sahibi (şimdi Solfeg.io)

MÜŞTERİ REFERANSLARIMIZ:

Müşterilerden alabilecekleri en yüksek ödül Engine, isimlerini koydukları ve sizi diğer insanlara ve şirketlere en iyi yazılım geliştirme sağlayıcısı olarak önerdikleri zamandır.