BT DANIŞMANLIĞI

Projenizi nasıl uygulayacağınız konusunda tereddüt ediyor musunuz? Çok basit – bizi işe al ve gerisini biz hallederiz. Size kaynak, zaman ve para tasarrufu sağlayan en uygun uygulama planını sunuyoruz.

MOBİL GELİŞTİRME

Tasarım ve özelleştirilebilir yönetim panelleri de dahil olmak üzere olağanüstü mobil uygulamalar geliştiriyoruz.

DİZAYN

Nihai sonuç ve kullanıcı izlenimi esas olarak mobil uygulamanın tasarımının ne kadar iyi yapıldığına bağlıdır. Deneyimli tasarımcılarımız, güzel ve pratik olan kolay ve sezgisel olarak algılanabilir bir arayüzde karmaşık işlevleri bile giyebilirler.

PROJE YÖNETİMİ

Nihai ürünün gereksinimleri karşılaması ve tahminleri ve şartları hesaplayabilmesi için ayrıntılı bir teknik açıklama yapmak çok önemlidir. İşlevselliğin araştırma ve planlama aşamalarına katılımımız müşteri için zaman ve para tasarrufu sağlar.

UI/UX TASARIMI

Olağanüstü bir kullanıcı deneyimi / tasarımı yapan nedir? Engine’de, paramount web sitesinin temel özelliklerinin kullanım kolaylığı, erişilebilirlik, yanıt verme, güzellik ve sadelik olduğuna inanıyoruz.

Müşteri katılımı ve SEO açısından mükemmel bir performans sergilemek için, dijital bir kanal – bir portföy, bir web mağazası veya bir WEB uygulaması olsun – anlamlı, akılda kalıcı ve sezgisel bir insan odaklı deneyim sağlamalıdır.

WEB SİTESİ GELİŞTİRME

Markanızın veya işletmenizin iyi bir çevrimiçi temsilini sağlama ihtiyacı, son derece etkili WEB geliştiricileri, tasarımcılar ve metin yazarlarının işbirliğini gerektirir.

Sadece bunu tezahür ettirerek, ekibimiz web sitenizin işlevselliğini ve görsellerini oluşturacaktır. Prototipleme, kodlama, tipografi, animasyonlar, içerik sunumu / oluşturma – ve çok daha fazlası ile ilgileneceğiz.